Mustang z Dzikiej Doliny PBF

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Administracja forum nie odpowiada za reklamy wyświetlane na forum (z wyjątkiem wymiany bannerów). Klikanie na własną odpowiedzialność!!

Sub forums

Forum Wątki Posty Ostatni post
1

Podgórze

Pochyły teren tuż przed górami. Nie ma tu jeszcze typowo górskiego klimatu. Spływają tu liczne strumienie z gór i łączą się w rzekę.
2 2 Pustowisko 2017-04-05 13:05:03 przez Administrator Główny
2

Wilcze groty

Podziurawiona grotami partia gór. Co rusz napotyka się tu jaskinie mniejsze lub większe. Niektóre z nich łączą się korytarzami i tworzą labirynty, w których łatwo się zgubić. Nazwano je tak ponieważ osiadły w niech wilki i często słychać ich wycie...
3 3 Obsuwisko 2017-04-06 11:13:08 przez Administrator Główny
3

Góra Ducha

Najwyższa góra w tej części Ameryki. Jest też zwana Górą Żywiołów. Piętrzy się dumnie między pomniejszymi górami, które przy niej wyglądają jak nędzne pagórki. Wśród budujących ją skał skryły się grudki żelaza, dzięki którym można odnieść wrażenie jakby góra płonęła. Jej szczytu - który leży wysoko ponad chmurami. Jeszcze żaden śmiertelnik nie ujrzał a nawet jeśli to nie dożył, żeby o tym opowiedzieć. Okrywa go śnieg, dający początek wielu rzekom. Indianie wierzą, że góra ta jest siedzibą mocy nadprzyrodzonych. Wędrują do niej tylko w największej potrzebie. Wielu z takich wypraw nie wróciło. Nie wiadomo czy dlatego, że zdenerwowali Wielkiego Ducha czy dlatego, że doznali największej łaski-zostania z nim.
1 1 Głęboki Las 2017-04-06 11:23:44 przez Administrator Główny
4

Wąska przełęcz

Jedynka przełęcz prowadząca z Dzikiej Doliny do Nieznanych Krain przez góry. Można jeszcze tylko je okrążyć. Charakteryzuje się tym że im bliżej Nieznanych krain tym węższa się robi, by przy końcu zwężać się tak, że przecisnąć się może najwięcej dorosły koń.
1 1 Przełęcz 2017-04-05 13:43:10 przez Administrator Główny

Góry

Wątek Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post
Forum jest puste.
Użytkowników przeglądających to forum: 0 gości, 0 zarejestrowanych użytkowników
10 najbardziej aktywnych użytkowników:
Administrator Główny(40)
James Lee(1)
Bujna Grzywa(0)
Mistrz Gry(0)
Mystic(0)
Szybkie Kopyto(0)
PustaMiska - akcja charytatywna

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
southsidelocos - jp - asddsa - delighten - fifa16turniejps4